MÖBLER / Bord / Bord 4095166
nr 409 5166
Bord
med intarsia, höjd: 67 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
tisdag 2 maj 2006
30/4 09:38:37